POWER plus

erasmus

tarcza 2020

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

Interesujesz się ratownictwem medycznym? Zapraszamy do naszego liceum, do klasy ratownictwa medycznego! Wyślij uzupełniony formularz

 

 

W ramach oferty edukacyjnej na rok szkolny 2020/2021 proponujemy Ci naukę w klasie ratownictwa medycznego.

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - to szkoła o czteroletnim okresie nauczania na podbudowie szkoły podstawowej. Jej ukończenie umożliwia, po zdaniu egzaminu maturalnego, uzyskanie świadectwa dojrzałości.
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w  4-letnim cyklu kształcenia  realizują przedmioty na poziomie podstawowym oraz przedmioty na poziomie rozszerzonym.


Przedmioty realizowane na poziomie podstawowym przez każdego licealistę: język polski, język angielski, język niemiecki, historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze, matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, podstawy przedsiębiorczości, informatyka, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia z wychowawcą, religia/etyka.

  • Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia
  • Przedmiot uzupełniający: ratownictwo medyczne

Warto wybrać szkołę, która dobrze przygotuje Cię do zdania matury będącej dla Ciebie przepustką na wymarzone studia. I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego na pewno Ci w tym pomoże.

 

 

logo szko éa innowacji 2017

 


Copyright© Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej