W dniu 24 maja 2024 r. odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny - "Mistrz równań i nierówności”. W konkursie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach. W kategorii I dla klas pierwszych udział wzięło 12 uczniów. Natomiast w kategorii II dla klas drugich udział wzięło 13 uczniów. Uczestnicy przez 45 minut rozwiązywali zadania, które sprawdzały umiejętność rozwiązywania równań i nierówności - pierwszego stopnia w klasach pierwszych, drugiego stopnia w klasach drugich.

Po ciężkich bojach komisja wyłoniła zwycięzców „Mistrzami równań i nierówności” w klasach pierwszych zostali: I miejsce: Miłosz Lamparski z klasy 1TP, II miejsce: Maja Mitura z klasy 1TP, III miejsce: Artur Kręglicki z klasy 1A LO. Z kolei w klasach drugich: I miejsce: Dagmara Kudła z klasy 2A LO, II miejsce: Filip Ogonowski z klasy 2B LO, III miejsce: Konrad Pastusiak z klasy 2 TI.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej