W dniach 6-7 czerwca klasy: 1B LO, 1AC z Jagiellończyka i 1B SMS wraz z opiekunami - paniami: Agnieszką Osowską, Magdaleną Arciszewską, Dorotą Rybicką i Angeliką Steć, wyruszyły w podróż do Krakowa i okolic.
Pierwszego dnia, już o 10.00, uczestnicy wycieczki zameldowali się w największym i najnowocześniejszym parku rozrywki w Polsce - Energylandii. Zator przywitał ich przepiękną pogodą, dlatego mogli w pełni cieszyć się walorami tego wspaniałego miejsca, które dostarczyło im niezapomnianych atrakcji i wprawiło w doskonały nastrój.
Kolejnego dnia młodzież miała możliwość spędzenia kilku godzin na średniowiecznym rynku w Krakowie, udać się na spacer Traktem Królewskim, czy obejrzeć słynne Sukiennice.
Ostatnim miejscem, które odwiedzili uczestnicy wycieczki, było Studio filmowe Alvernia. Dzięki ciekawie przeprowadzonym warsztatom edukacyjnym, uczniowie dowiedzieli się, że nie wszystko co widzimy i słyszymy w filmie, jest prawdziwe.


Nieplanowaną atrakcja wycieczki było przypadkowe spotkanie ze słynnym youtuberem - Buddą, który nie tylko zapozował do wspólnego zdjęcia, ale również "zdradził", że sam uczęszczał do szkoły sportowej.
Wycieczkowicze wrócili do domów późnym wieczorem, zadowoleni i gotowi na kolejne wojaże.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej