erasmus

Erasmus2019M

Film promocyjny

tarcza 2016v300

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - to szkoła o trzyletnim okresie nauczania na podbudowie gimnazjum, i czteroletnim okresie nauczania na podbudowie szkoły podstawowej. Jej ukończenie umożliwia, po zdaniu egzaminu maturalnego, uzyskanie świadectwa dojrzałości.
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w 3-letnim i 4-letnim cyklu kształcenia  realizują przedmioty na poziomie podstawowym oraz przedmioty na poziomie rozszerzonym – w zależności od wybranego profilu klasy.


Przedmioty realizowane na poziomie podstawowym przez każdego licealistę: język polski, język angielski, język niemiecki, historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze, matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia, podstawy przedsiębiorczości, informatyka, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia z wychowawcą, religia/etyka.


Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
Warto wybrać szkołę, która dobrze przygotuje Cię do zdania matury będącej dla Ciebie przepustką na wymarzone studia. I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego na pewno Ci w tym pomoże.
Proponujemy Ci naukę w jednej z następujących klasach:


   Klasa humanistyczna

Przedmioty rozszerzone: język polski, język angielski, wiedza
o społeczeństwie.

Jeśli interesują Cię ludzie i różnorodność kultur, chcesz być w centrum współczesnego świata, komunikować się z innymi bez żadnych barier językowych klasa o charakterze humanistycznym - to idealny wybór!
Języki obce: język angielski, język niemiecki.

Przygotowanie do studiów na kierunkach: filologia polska, filologia angielska/niemiecka oraz inne, filozofia, architektura krajobrazu, ekonomia, europeistyka, geografia, geologia, gospodarka przestrzenna, politologia, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja, hotelarstwo, kulturoznawstwo i inne.


Klasa bilologiczno-chemiczna

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski.
Jeśli lubisz poznawać i odkrywać makro- i mikroświat, Twoim żywiołem jest świat reakcji chemicznych, kochasz przyrodę i pragniesz poznawać zjawiska w niej zachodzące – klasa z rozszerzeniem biologiczno - chemicznym jest właśnie dla Ciebie!

Języki obce: angielski, niemiecki.
Przygotowanie do studiów na kierunkach: medycyna, farmacja, stomatologia, fizjoterapia, biologia, chemia, biotechnologia, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, kosmetologia, weterynaria, biochemia, ochrona środowiska, wychowanie fizyczne i inne.

 

 

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej