Dziennik

 

Erazmus2020 21

POWER plus

erasmus

Perspektywy 2021 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

"Idą święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj”- pod tym hasłem już po raz trzeci Fundacja „Dbam o Mój Zasięg zorganizowała Ogólnopolską Kampanię Społeczną. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na to, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o innych, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych .Zgodnie z celami akcji zachęcaliśmy, aby w okresie Świąt Bożego Narodzenia w sposób świadomy odłożyć media cyfrowe i zastąpić je tradycyjną kartką z życzeniami.

ZS im. króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej już po raz drugi wziął udział w tym projekcie. Niestety ze względów epidemiologicznych tegoroczny udział w kampanii miał wymiar symboliczny.

 

 

Uczennice z klasy IV TOR w przedświątecznej atmosferze wspólnie zredagowały życzenia świąteczne, a następnie wypełniły, ozdabiały i przygotowywały do wysłania kartki z życzeniami świątecznymi nie tylko dla najbliższych, ale również dla instytucji współpracujących ze Szkołą oraz osób bliskich naszej szkolnej społeczności.

Ponadto każdy z uczniów Jagiellończyka mógł odwiedzić szkolna bibliotekę, wypełnić i zaadresować kartkę a następnie mieć pewność, że za pozostawioną kwotę w równowartości znaczka pocztowego zostanie ona zaniesiona na pocztę i wysłana.

Szkolnym koordynatorem akcji była pani Emilia Salak.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej