Dziennik

 

Erazmus2020 21

POWER plus

erasmus

Perspektywy 2021 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

Z radością informujemy, iż nasza szkoła dostała się do grona „Szkół Myślenia Pozytywnego 2021” w ramach projektu „Myślę Pozytywnie”, który wdrażamy w bieżącym roku kalendarzowym w naszej placówce.

Przez cały rok 2021 będziemy współpracować z Instytutem Edukacji Pozytywnej nad wspieraniem zdrowia psychicznego młodzieży. Nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła Myślenia Pozytywnego – Pierwsze kroki”.
„Myślę pozytywnie” to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat.


Projekt finansowany ze środków Narodowego Programu Zdrowia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca szkoły z całej Polski do uważności na tematykę zdrowia psychicznego i do podjęcia realnych działań na rzecz wspierania dzieci i młodzieży w tym zakresie. Każda szkoła biorąca udział w akcji przez rok kalendarzowy jest objęta wsparciem ekspertów z Instytutu Edukacji Pozytywnej w zakresie realizacji działań profilaktycznych w obszarach dobrostanu psychicznego.

Koordynatorem projektu jest psycholog szkolny - mgr Magdalena Szozda.

Więcej o projekcie: https://myslepozytywnie.pl/index

 

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej