Dziennik

 

Erazmus2020 21

POWER plus

erasmus

Perspektywy 2021 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

W dniu 15 maja 2020 r. grupa 216 uczniów klas technicznych z 28 szkół województwa lubelskiego przystąpiła do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas regionalnego etapu XIV lubelskiego międzyszkolnego konkursu zawodowego „Rok przed dyplomem”.

W szkolnym etapie konkursu uczestniczyło około 1319 uczniów. Do etapu regionalnego zakwalifikowało się 243 uczniów, 81 zespołów reprezentujących 28 szkół technicznych województwa lubelskiego, którzy sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności w 15 kwalifikacjach.

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną etap regionalny odbywał się w formie testu zdalnego on-line. Konkurs był pierwszym konkursem zdalnym realizowanym w województwie lubelskim na skalę powyżej 200 osób. Testy przygotowano w aplikacji Forms wchodzącej w skład Office 365.

ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej reprezentowało 8 uczniów z klasy drugiej i dwóch trzecich z trzech kierunków kształcenia zawodowego.

W kategorii technik budownictwa nasze uczennice z klasy II zdobyły dwie pierwsze lokaty - I miejsce zajęła Dominika Lisowska, a II miejsce Gabriela Staniak. W zmaganiach z wiedzą zawodową w kategorii technikum ekonomicznego wyróżnienie zdobyła Helena Walkowska –uczennica klasy III. Dodatkowo wyróżnienie udało się osiągnąć w swojej kategorii zawodowej uczniowi technikum informatycznego Patrykowi Gańskiemu – uczniowi klasy III.

Serdecznie gratulujemy sukcesu - przede wszystkim uczniom, ale także nauczycielom przedmiotów zawodowych, którzy jak widać skutecznie uczą ich przyszłego zawodu!

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej