Dziennik

 

Erazmus2020 21

POWER plus

erasmus

Perspektywy 2021 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

Z myślą o Kobietach i z dedykacją dla nich społeczność naszej szkoły przygotowała wyjątkowe wydarzenie. W dniu 9 marca w siedzibie naszej szkoły w Łęcznej (ul. Bogdanowicza 9) odbędzie się Koncert z okazji Dnia Kobiet "Babę zesłał Bóg.. i inne przeboje". Zaproszone mogą czuć się wszystkie panie niezależnie od wieku - uczennice, absolwentki, mamy, siostry, żony, ciocie, babcie, słowem każda kobieta mająca chęć i odrobinę czasu.

Będzie można posłuchać przyjemnych dla ucha i energetycznych utworów muzycznych, które wprawią wszystkich w doskonały nastrój na resztę wieczoru. Znane i lubiane przeboje o kobietach i dla kobiet zaprezentuje nasza uzdolniona muzycznie młodzież. W ramach wydarzenia zaprezentują się także uczniowie z zamiłowaniami tanecznymi, recytatorskimi, kabaretowymi i plastycznymi.

Babskie karaoke to propozycja dla aktywnych i odważnych Pań, które będą miały ochotę pośpiewać z innymi. Ponadto przewidujemy ciekawe niespodzianki dla uczestniczek spotkania.

Drogie Panie! Już dziś zarezerwujcie piątkowe popołudnie od godziny 17.00. Każda a Was znajdzie coś dla siebie. Doskonała zabawa zagwarantowana.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej