Dziennik

 

Erazmus2020 21

POWER plus

erasmus

Perspektywy 2021 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

20 stycznia 2018 r. odbył się Bal Studniówkowy uczniów klas maturalnych ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej - technikum: ekonomicznego, organizacji reklamy i informatycznego.

Od dziś pozostało wam symboliczne 100 dni do egzaminu dojrzałości. Przed Wami finisz czteroletniego szkolnego maratonu. Życzę Wam, aby na jego mecie każdy z was poczuł satysfakcję z osiągniętych wyników.

A na razie studniówka - tradycja na trwałe wpisana w kalendarz szkolny. Czas radości i zabawy. Mam nadzieję, że ten bal będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem, że pozostanie na zawsze miłym wspomnieniem młodości i ze to nie jest ostatni bal w Jagiellończyku. – mówiła do maturzystów w swoim przemówieniu Pani Dyrektor - Dorota Makara, zanim oficjalnie otworzyła bal.

Maturzyści nie szczędzili podziękowań wspartych kwiatami – symbolem wdzięczności, które złożyli na ręce Dyrekcji, wychowawców i wszystkich obecnych nauczycieli.
Gdy czas zarezerwowany na przemówienia przeminął, młodzież tradycyjnie, jak na Bal Studniówkowy przystało, przykładnie odtańczyła poloneza. To zakończyło część oficjalną imprezy, po której miała już tylko miejsce udana zabawa do białego rana.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej